Cudownie było móc mieć dowolność i odpocząć od różowego i niebieskiego. 😁
Ściskam
Aga jak zawsze jest pięknie i kartka taka bardziej uniwersalna. Niebieski lubię ale ze różowym nie przepadam niestety. Pozdrawiam
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Aga jak zawsze jest pięknie i kartka taka bardziej uniwersalna. Niebieski lubię ale ze różowym nie przepadam niestety.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam