Chyba dopada mnie demencja albo może skleroza. Szukałam tej kartki w opublikowanych już ze 3 razy i myślałam, że mi coś umyka albo niedowidzę a ja jej po prostu zapomniałam pokazać.
To moja inspiracja dla Craft&You z 19 sierpnia.
Pozdrawiam
Chyba dopada mnie demencja albo może skleroza. Szukałam tej kartki w opublikowanych już ze 3 razy i myślałam, że mi coś umyka albo niedowidzę a ja jej po prostu zapomniałam pokazać.
To moja inspiracja dla Craft&You z 19 sierpnia.
Pozdrawiam
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Przesłodka kartka dla dzieciaczka . Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńPochowały się zwierzaczki w kwiatkach :-) śliczna karteczka
OdpowiedzUsuńPiękna karteczka.
OdpowiedzUsuńco prawda mnie w tedy nie było, odpoczywałam od komputera , ale kartka dla maluszka jak zwykłe cudna i w takich uniwersalnych kolorach.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam