Sezon ślubny w pełni. W końcu październik ma przecież w nazwie literę R 😁
Bardzo ładna i elegancka karteczka Aguś. Pozdrawiam serdecznie.
Piękna kartka w zieleni. Lubię ten kolor...nadziei. Pozdrawiam :-).
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Bardzo ładna i elegancka karteczka Aguś. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńPiękna kartka w zieleni. Lubię ten kolor...nadziei. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuń