Witajcie!
To już chyba ostatnia komunijna praca w tym roku, przynajmniej mam taką nadzieję.
Dziwny ten rok, oby był tylko jeden taki rok.
Dziękuję za zaglądnięcia.
Pozdrawiam.
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Pamiątka wyszła pięknie, bardzo elegancka ;) Pozdrawiam serdecznie! ;)
OdpowiedzUsuńTworzysz przepiękne kompozycje 😍
OdpowiedzUsuńPiekna karteczka.
OdpowiedzUsuńŚliczna pamiątka Aguś.:) Pozdrawiam serdecznie.:)
OdpowiedzUsuńPiękna jest Aga, nieustannie podziwiam .
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Przepiękna! Po prostu przepiękna.
OdpowiedzUsuń