wtorek, 2 listopada 2021

Mroźna, zimowa kartka

Hej, hej!

Dziś przychodzę z pierwsza w tym roku zimowo świąteczną kartką.  Przyznam się, że chciałam wypróbować poisencje z pergaminu jakie zrobiłam według kursy Halinki Jatczak i papiery od ITD Collection jakoś mi tak idealnie podpasowały. A tak właśnie wygląda karteczka.






Miłego dnia Wam życzę. 

5 komentarzy:

  1. Aga super Ci wyszła ta mroźna kartka. Lubię zimowe widoczki i ręcznie robione kwiatki. Fakt wyszło bardzo mroźnie .
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczną kartkę zrobiłaś. Piękne poisencje z pergaminu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudne poisencje! Kartka z nimi pięknie wygląda:)

    OdpowiedzUsuń

Komunijna klasyka

  ⚫️ ☘️Czasem jedna chwila potrafi zatrzymać się w sercu na całe życie… 🤍 ⚫️☘️Biała sukienka, delikatny uśmiech, wzruszenie rodziców i ten ...

Popularne posty