Hej, hej!
U mnie jeszcze zimowo. Tym razem czekoladownik w zimowym ubranku. Dołączyłam go razem ze słodką zawartością do drobnego upominku. Mała rzecz a cieszy.
Ściskam mocno.
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Boski 🍫
OdpowiedzUsuńŚwietny jest a prezent w takim opakowaniu smakuję jeszcze lepiej.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Cudowny czekoladownik, Aguś, a te poinsecje - ach!
OdpowiedzUsuńŚliczności😵 ta czerwień zachwyca i przyciąga wzrok😀 Pięknie zestawiłaś kolory, pozdrawiam 😘
OdpowiedzUsuń