Cześć ❤️
Półtora roku leżały te kwiaty u mnie a ja nie miałam odwagi ich użyć. Ale przyszedł ten dzień i wyszło tak.........
Słoneczka Wam życzę 😘😘😘
⚫️ ☘️Czasem jedna chwila potrafi zatrzymać się w sercu na całe życie… 🤍 ⚫️☘️Biała sukienka, delikatny uśmiech, wzruszenie rodziców i ten ...
Śliczne kwiaty i piękna kartka ! Podziwiam :)
OdpowiedzUsuńKwiatki doczekały się pięknej oprawy:) Bardzo udana karteczka:)
OdpowiedzUsuńSuper 👍
OdpowiedzUsuń