Jedna z 3 zamówionych kartek, ta na 18 urodziny Kingi (czasem jest niesamowita zbieżność zdarzeń 🫣 Moja siostrzenica też ma na imię Kinga i też ma w podobnym czasie 18 urodziny 😂🤣😂🤣)
Pozdrawiam
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Ja już nie nadążam komentować, Aguś. Co rusz to piękniejszą kartkę pokazujesz. Ta koroneczka, te kolory, te kwiaty!
OdpowiedzUsuńPiękna kolorystyka
OdpowiedzUsuńUrocza kartka.
OdpowiedzUsuń