środa, 5 września 2018

46. Chrzest w odcieniu niebieskiego.

Dziś taka miszmaszowa. Trochę tekturek, wycinanek i quillingu.












10 komentarzy:

  1. Cudne to kwiatowe przybranie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne kwiatuszki i super połączenie różnych materiałów.:) Pozdrawiam serdecznie!:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że się podoba. Dziękuję i również pozdrawiam.

      Usuń
  3. Jaka przesłodka karteczka ♥ Kompozycja z kwiatków to mistrzostwo ♥

    OdpowiedzUsuń

Komunijna klasyka

  ⚫️ ☘️Czasem jedna chwila potrafi zatrzymać się w sercu na całe życie… 🤍 ⚫️☘️Biała sukienka, delikatny uśmiech, wzruszenie rodziców i ten ...

Popularne posty