środa, 5 lipca 2023

Bobaskowa

 

Jak tam u Was pogodowo? Nawałnice? Grad? Deszcz? Czy ładna pogoda? U mnie niebo tuż przed burza było cudne. Straszne ale cudne a potem zrobiło się ciemno i już przestało być fajnie. 😩😩😱😳

Wracając do robótek to dziś znowu kartka na chrzest. Tym razem dla Adasia. 👼👼👼👶👶👶👶👶


Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Fajna ta karteczka, zadziwia mnie u Ciebie że chyba jeszcze żadna kartka się nie powtórzyła, wszystkie które tworzysz są cudne!!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Kartka ślubna z Młodą Parą

  ⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...

Popularne posty