środa, 6 kwietnia 2022

Z różami

 Czas komunijny w pełni. Nie wiem jak inni, ale ja bardzo lubię robić prace na tą właśnie uroczystość.

To pamiątka dla chłopca i dotarła już do nowego właściciela.


Miłej nocki

3 komentarze:

  1. Przepiękna, bardzo lubię niezapominajki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna ta kartka w niebieskościach, a róże lubię zwłaszcza te herbaciane.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Prześliczna, świeża i delikatna pamiątka :)

    OdpowiedzUsuń

Kartka ślubna z Młodą Parą

  ⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...

Popularne posty