Czas komunijny w pełni. Nie wiem jak inni, ale ja bardzo lubię robić prace na tą właśnie uroczystość.
To pamiątka dla chłopca i dotarła już do nowego właściciela.
Miłej nocki
⚫️☘️✨ Są takie chwile, których nie da się zamknąć tylko w słowach… Dlatego powstają kartki tworzone sercem 💍🤍 ⚫️☘️Ta ślubna kartka zosta...
Przepiękna, bardzo lubię niezapominajki.
OdpowiedzUsuńBardzo fajna ta kartka w niebieskościach, a róże lubię zwłaszcza te herbaciane.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Prześliczna, świeża i delikatna pamiątka :)
OdpowiedzUsuń